Predaj lisovaných plastov z Afriky z našich Cospots v Nigérii

S nami máte istotu, že objednané produkty k vám skutočne dorazia

Poskytujeme firmám v Európe v rámci obehového hospodárstva druhotné produkty, ktorých je na európskom kontinente nedostatok a po ktorých je veľký dopyt.

Kúpou lisovaných plastov podporujete nielen svoj biznis, ale aj ľudí v regiónoch Nigérie

V spolupráci a s podporou MZV SR,  Slovenskej agentúry pre medzinárodný rozvoj a spoluprácu vytvárame v Nigérii sústavu zberných miest plastového odpadu „CoSpots“

Vďaka environmentálnym projektom, ktoré dávajú odpadu novú – trhovú hodnotu, prispievame k naplneniu bodov SDGs 2030, ku ktorým sme sa zaviazali. Pomáhame v Nigérii budovať školy, zlepšovať ich vybavenie a tým zvyšovať kvalitu vzdelávania, pomáhame ženám a mladým dievčatám získať ekonomickú nezávislosť a ich rovnoprávne postavenie, ako aj celkovo zvyšovať životnú úroveň v krajine podporou rozvoja infraštruktúry v rámci miestnych komunít.

Tým, že podporujeme zber, triedenie a spracovanie plastového odpadu na vytvorených miestach – CoSpots (collection spots), pomáhame aj v boji proti klimatickým zmenám.

S  osobnou účasťou zástupcov firmy v Nigérii

Našou prioritou je spokojnosť našich obchodných partnerov.
Sme priamo účastní pri tvorbe zberných miest, komunikujeme s miestnymi úradmi i ľuďmi a zabezpečujeme celý proces od zberu, triedenia, cez lisovanie až po predaj plastu.
Naša nigérijská firma 4EVER NIG LIMITED je zárukou vašej spokojnosti.

(Preprava plastu podľa dohody.)

Hľadáte spoľahlivý zdroj lisovaných plastov?

Spojte sa s nami! Ponúkame vám lisované plasty priamo z Nigérie.

Či už máte otázky, alebo sa chcete baviť o konkrétnych číslach, prosím kontaktujte nás!Som tu pre Vás!

Katarína Duchovná
 +421 915 851 758
info@dukaty.sk

Prečo projekt vznikol?

Ten hlavný dôvod bola ONETRIBE FOUNDATION, naša neziskovka. Dlho som hľadala cestu a spôsob ako financovať vzdelávacie aktivity a školskú infraštruktúru v Nigérii a nielen tam. Vzhľadom na znečistenie krajiny, verím, že vytvorenie CoSpotov pre zber plastov, ich spracovanie a následný predaj nám zabezpečia prostriedky na naše neziskové aktivity. Lebo vzdelanie je základ pre zlepšenie akýchkoľvek podmienok.

Tento web vytvorila reklamná agentúra Magnetica s.r.o.